Darmowa wysyłka na terenie Unii Europejskiej

Wersje językowe
Symbolika w BAUMONDI. Który z motywów jest Ci najbliższy?
Symbolika w BAUMONDI. Który z motywów jest Ci najbliższy?

Andrzejki tuż-tuż, więc warto zagłębić się trochę w tematy ezoteryczne. Nie będziemy wróżyć, ale będziemy odkrywać znaczenie naszych Sneaker Bugs. Bo każdy z nich niesie za sobą jakąś prawdę, symbol, wartość. Oprócz wyglądu możesz wziąć to pod uwagę podczas zakupu. Dopasuj Sneaker Bug do swojej natury!

BIEDRONKA

Od niej wszystko się zaczęło... Dla nas biedronka to początek, a co poza tym? Od wieków biedronka jest uznawana za symbol szczęścia. Ponadto biedronka zwiastuje radość – gdy pojawia się w okolicy, zwykle wywołuje pozytywne reakcje, w tym uśmiech. Biedronka oznacza szczęście, ale również nadzieję. Potrafi przywrócić wiarę, że jednak wszystko będzie dobrze. Należy pamiętać, że takie znaczenie dotyczy tylko pojedynczej biedronki – cała ich masa nie oznacza powiększonego szczęścia, a jedynie ostrzega, że o szczęście trzeba odpowiednio dbać i nie wykorzystywać zanadto jego hojności.

Zobacz nasz Sneaker Bug Biedronka: https://baumondi.pl/bizuteria-do-butow-biedronka

Biedronka

TYGRYS

Tygrys, jako jeden z nielicznych symboli, posiada dwojakie znaczenie. Ze względu na swoją mężność i majestatyczność tygrys bardzo często oznacza siłę fizyczną, witalność oraz zdrowie. Jednak podstawowym znaczeniem tego wielkiego kota jest siła osobista, duchowa. Uczy, jak pokonywać przeszkody, a także jak opanowywać silne emocje. Symbolizuje odwagę i determinację w osiąganiu celów. Tygrys, jako totemiczne zwierzę, reprezentuje również nieprzewidywalność życiowych zdarzeń, które mogą utrudnić osiągnięcie tych celów. Ponadto może zwiastować nagłą przemianę uczuć i emocji, także w bliskich osobach.

Zobacz nasz Sneaker Bug Srebrny Tygrys: https://baumondi.pl/przypinka-do-butow-srebrny-tygrys

Zobacz nasz Sneaker Bug Złoty Tygrys: https://baumondi.pl/broszka-do-butow-zloty-tygrys

Tygrys

 

RÓŻA

Znaczenie róży najczęściej zależy od jej koloru. Czerwona róża jest utożsamiana z miłością i głębokim uczuciem, ale też z namiętnością, małżeństwem, macierzyństwem bądź wstydem i próżnością. Biała róża jest symbolem początku lub końca – w zależności od okoliczności. To także szacunek, hołd oddany nowym startom oraz nadzieja na przyszłość. Ponadto biała róża oznaczała niewinność i czystość. Z kolei motyw żółtej róży jest kojarzony z uczuciem przyjaźni oraz optymizmem. W wielu kulturach wschodnich kolor żółty oznacza mądrość duchową. W kulturze europejskiej żółta róża zwiastuje szczęście i wolność.

Zobacz nasz Sneaker Bug Czerwona Róża: https://baumondi.pl/broszka-do-butow-czerwona-roza

Zobacz nasz Sneaker Bug Biała Róża: https://baumondi.pl/broszka-do-butow-biala-roza

Zobacz nasz Sneaker Bug Żółta Róża: https://baumondi.pl/broszka-do-butow-zolta-roza

Broszka do butów RóżaBroszka do butów Róża 2

GWIAZDA

To jeden z najpopularniejszych motywów kojarzony głównie z religiami, dlatego też posiada wielorakie znaczenie. Najczęściej gwiazda oznacza po prostu bóstwo, siłę wyższą, istotę wzniosłą, ponadziemską. Odchodząc natomiast od symboliki religijno-duchowej, pięcioramienna gwiazda wyraża również nadzieję, szczęście, dobrobyt, sukces oraz spełnienie nawet najskrytszych marzeń.

Zobacz nasz Sneaker Bug Czarna Gwiazda: https://baumondi.pl/przypinka-do-butow-czarna-gwiazda

Zobacz nasz Sneaker Bug Srebrna Gwiazda: https://baumondi.pl/przypinka-do-butow-srebrna-gwiazda

Zobacz nasz Sneaker Bug Tytanowa Gwiazda: https://baumondi.pl/przypinka-do-butow-tytanowa-gwiazda

Zobacz nasz Sneaker Bug Złota Gwiazda: https://baumondi.pl/przypinka-do-butow-zlota-gwiazda

Który symbol jest Ci najbliższy?

Zdjęcia autorstwa Baumondi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl