Darmowa wysyłka na terenie Unii Europejskiej

Wersje językowe

O nas

POMYSŁ

Talizman szczęścia

To był piękny, wiosenny dzień 2015 roku, kiedy poszłam rano biegać. Gdy rozciągałam się przy ławce, biedronka wylądowała na moich białych, sportowych butach.

Jeszcze z czasów dzieciństwa pamiętam przesąd, że kiedy przyleci do Ciebie biedronka – przyniesie Ci szczęście. Byłam zafascynowana tą chwilą i biegnąc cały czas myślałam o tym, że wspaniale byłoby mieć biedronkę jako stałą ozdobę na sneakerach. Postanowiłam kupić sobie coś takiego i spędziłam wiele godzin szukając podobnego akcesorium na różnych stronach internetowych. Nie znalazłam jednak niczego w tym stylu, dobrej jakości i ładnym designie.

 

Gdybym zawsze mogła nosić ją na bucie jako szczęśliwy talizman…

 

Ta myśl nie dawała mi spokoju i tak powstał pomysł na to, by stworzyć serię gadżetów do ozdabiania butów. Pełna pasji, pomysłów i ducha przedsiębiorczości zaprojektowałam klipsy na buty Sneaker Bug. Również tego roku założyłam pierwszą w swoim życiu firmę o nazwie BAUMONDI.

BAUMONDI

Etyka i filozofia

Od samego początku było dla mnie ważne, aby utrzymać produkcję w Europie. Tutaj osobiście mogę zadbać o godne warunki pracy w firmach pracujących dla Baumondi. Sneaker Bug produkowany jest wyłącznie we Włoszech, w rodzinnej manufakturze, prowadzonej już przez trzecie pokolenie. Opakowania projektujemy i produkujemy w Polsce. Zawsze zależało mi na tym, aby działalność mojej firmy była związana z moimi korzeniami.

Siedziba Baumondi jest w Monachium (Niemcy), skąd obsługujemy wysyłkowo rynki międzynarodowe. W trosce o środowisko płacimy za utylizowanie wprowadzonych w obieg opakowań.

ŻYCIE

Kim jestem

Nazywam się Beata Baumgartner, z domu Szczepańska. Urodziłam się w Polsce, na Dolnym Śląsku, gdzie mieszkałam do 1992 roku. Wyrastałam i dojrzewałam w komunizmie, który ograniczał wolność osobistą pod każdym względem. Dlatego też, korzystając z pierwszej możliwej okazji, wyjechałam do Niemiec porzucając Studia na Akademii Sportowej we Wrocławiu. Czułam, że to moja życiowa szansa i nie zwlekałam ze skorzystaniem. Do dziś w moim życiu nie było ani jednego dnia, w którym żałowałabym podjętej wtedy decyzji. To bardzo uspokajające uczucie.

Nie ukrywam, że początki były bardzo trudne. Nie znałam języka, nie miałam pieniędzy i całym moim majątkiem była mała torba z ubraniami. Miałam za to ogromną wolę do poznawania świata i stworzenia lepszego życia dla siebie i rodziny w Polsce.

 

Ambicja, wytrzymałość i determinacja to podstawa sukcesu

 

W ciągu kliku lat ukończyłam w Monachium dwie szkoły zawodowe w branży medycznej, zdobyłam dodatkowe kwalifikacje na trenera sportu, eksperta do spraw żywienia oraz wzięłam udział w wielu szkoleniach rozwoju osobistego. Nauczyłam się języka niemieckiego i angielskiego, zwiedziłam wiele krajów świata, zdobywając cenne doświadczenia życiowe. Wszystko to było możliwe, ponieważ spotykałam w życiu życzliwych mi ludzi, którzy we mnie uwierzyli. Za to jestem im niezmiernie wdzięczna.

BAUMONDI to mój życiowy projekt. Kocham projektowanie i zamianę pomysłów w namacalny produkt. Ogromną satysfakcję i siłę do dalszego tworzenia oraz rozwoju firmy dają mi szczęśliwi Klienci oraz zespół, z którym współpracuję.

Zapraszam Cię do naszej rodziny BAUMONDI i życzę radości z naszych kreacji.

Beata Baumgartner

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl