Darmowa wysyłka na terenie Unii Europejskiej

Wersje językowe

O Baumondi

Witaj!
Z tej strony Beata Baumgartner. Pozwólcie, że opowiem Wam historię marki Baumondi!

POMYSŁ

Pięknego, wiosennego dnia 2015 roku, jak zwykle, poszłam rano biegać. Gdy rozciągałam się przy ławce, biedronka wylądowała na moich białych, sportowych butach.

Jeszcze z czasów dzieciństwa pamiętam przesąd, że kiedy przyleci do Ciebie biedronka – przyniesie Ci szczęście. Zatrzymałam tę chwilę, zachwyciłam się nią! A, że jestem fanką mody, cały czas myślałam o tym, że wspaniale byłoby mieć biedronkę jako stałą ozdobę na swoich sneaker shoes, nosić szczęśliwy talizman. Próbowałam znaleźć takie akcesoria do butów, ale nie natrafiłam na nic, co zadowoliłoby mnie pod względem jakości i designu.Stąd powstał pomysł na to, by stworzyć serię gadżetów do ozdabiania butów. Pełna pasji, pomysłów i ducha przedsiębiorczości, zaprojektowałam klipsy Shoe Bugs. Jeszcze w tym samym roku założyłam pierwszą w swoim życiu firmę o nazwie Baumondi.

Baumondi

Filozofia Baumondi

Od samego początku było dla mnie ważne, aby produkcję ulokować w Europie. Tutaj osobiście mogę zadbać o godne warunki pracy w firmach pracujących dla Baumondi. Shoe Bugs produkowane są wyłącznie we Włoszech, w rodzinnej manufakturze, prowadzonej już przez trzecie pokolenie. Opakowania projektujemy i produkujemy w Polsce. Zawsze zależało mi na tym, aby działalność mojej firmy była związana z moimi korzeniami!

Siedziba Baumondi jest w Monachium (Niemcy), skąd obsługujemy wysyłkowo rynki międzynarodowe. W trosce o środowisko płacimy za utylizowanie wprowadzonych w obieg opakowań.

Baumondi

Parę słów o mnie

Nazywam się Beata Baumgartner, z domu Szczepańska. Urodziłam się w Polsce, na Dolnym Śląsku, gdzie mieszkałam do 1992 roku. Wyrastałam i dojrzewałam w komunizmie, który ograniczał wolność osobistą pod każdym względem. Dlatego też, korzystając z pierwszej możliwej okazji, wyjechałam do Niemiec porzucając Studia na Akademii Sportowej we Wrocławiu. Czułam, że to moja życiowa szansa i nie zwlekałam ze skorzystaniem z niej. Do dziś w moim życiu nie było ani jednego dnia, w którym żałowałabym podjętej wtedy decyzji.

Nie ukrywam, że początki były bardzo trudne. Nie znałam języka, nie miałam pieniędzy i całym moim majątkiem była mała torba z ubraniami. Miałam za to ogromną wolę do poznawania świata i stworzenia lepszego życia dla siebie i rodziny w Polsce.Ambicja, wytrzymałość i determinacja to podstawa sukcesuW ciągu kilku lat ukończyłam w Monachium dwie szkoły zawodowe w branży medycznej, zdobyłam dodatkowe kwalifikacje na trenera sportu, eksperta do spraw żywienia oraz wzięłam udział w wielu szkoleniach rozwoju osobistego. Nauczyłam się języka niemieckiego i angielskiego, zwiedziłam wiele krajów świata, zdobywając cenne doświadczenia życiowe. Wszystko to było możliwe, ponieważ spotykałam w życiu życzliwych mi ludzi, którzy we mnie uwierzyli. Za to jestem im niezmiernie wdzięczna.

Baumondi to mój życiowy projekt. Kocham projektowanie i zamianę pomysłów w namacalny produkt. Szczęśliwi Klienci i zespół, z którym współpracuję dają mi ogromną satysfakcję i siłę do dalszego rozwoju firmy.

Cieszę się, że mogę dzielić Baumondi razem z Wami!

Beata Baumgartner

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl